Bomberman OnlineBombermanı bilmeyeniniz yoktur heralde.
Bomba sıçan karakterimizle amacımız düşmanlarımızı patlatıp öldürmek.
Çok basit olduğu kadar taktik isteyen bir oyun ve oynadıkça çok daha seri bir katile dönüşme şansınız var. Oyun internet üzerinden oynanmakta ve gerçekten büyük keyif alarak 3-4 senedir oynamaktayım ara ara.Oyunda rütbe sistemi bulunmaktadır. Aldığınız puanlarla rütbeler atlayabilir ve kazandığınız oyun paralarıyla karakterinize üst baş satın alabilir kendinize özgü bir karakter oluşturabilirsiniz.
Oyunu indirdikten sonra BURAYA tıklayarak kendinize bir kullanıcı adı ve şifresi oluşturmalısınız. Ardından oyuna girebilirsiniz.Oyuna girdiğinizde sol menüde 2 ayrı mod daha görebilirsiniz. Europe serverında oynamanızı tavsiye ederim diğerlerine göre çok daha hızlı.
Oyuna başladığınızda patlattığınız duvarlardan bir takım şeyler düşecek. Bunlar ekstra bomba, ekstra patlama menzili, hızlı koşmanızı sağlayan paten, seri bomba koyabilme tarzı şeyler olacaklar ve aldığınız ekstralar sağ üst menünüzde görünecek.
Yumruk aldığınızda Z tuşu ile bombayı yumruklayabilsiniz. Eldivende ise bombanın üzerinde iken SPACE tuşu ile bombayı karpuz atar gibi fırlatabilirsiniz.
Yumurta aldığınızda ise Lui size eşlik eder. 4 farklı renkteki Lui'lerin çeşitli özellikleri vardır. Z tuşu ile Lui'lerin özelliklerini kullanabilirsiniz.


59,4mb

YouTube Oyun Videosu

Yorumlar

Yorum Gönder