Quake III ArenaQuake3 dediniz mi akan sular durur.
Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en muhteşem oyun motoruna sahip baş yapıttır quake3. Ve halende onun üzerine bir motor yok bana göre. Oyundaki teknik taktikleri bilmeyen biriyseniz rocket jumpları, plasma climbleri ve diğer trick hareketleri gördüğünüzde "vay anam vayy bu quake neymiş" diyebileceğiniz bir oyundur quake.


O kadar hızlı bir oyundurki bilgisayar başından kalktığınızda mideniz bulanabilir. Şimdiye kadar hiç bir oyunda bu kadar aktif ve hareketli olmadığınızı iddia ediyorum (tabi ezik ezik oynayanları katmıyorum bu dediğime).

Quake3 97 yıllarında çıktıktan sonra bir kitle yarattı ve o kitle halen quake3 oynamakta benim gibi. Yıllar geçsede üstünden bu kalp seni unutur mu? Unutmaz.


Quake3 için en önemli mod istisnasız CPM modudur ve hazırlamış olduğum pakette bu modun son sürümü ve tüm default haritaları otomatik olarak kurulacaktır.
Ayrıca popüler bir başka modu olan DEFRAG'de otomatik olarak kurulacaktır. DEFRAG ne derseniz biraz deneyim ile bu moda giriş yapabileceğiniz trick haritalarıdır. Hoplamalar zıplamalar ile haritayı en kısa sürede tamamlamaya çalışırsınız.


İndireceğiniz paket kendi paketimdir. Paket ile aşağıdakileri kurmuş olacaksınız. Size sadece oynamak kalıyor.

Quake III Arena MOSAD Pack
Quake3 Point Release 1.32 Patch
Quake3 CPM 1.48 Modu
Quake3 CPM Haritaları
Quake3 DEFRAG 1.91.20 Modu
Quake3 DEFRAG Haritaları

Daha fazla uzatmadan oyunu indirmeye davet ediyorum sizi.
Hep dediğim gibi counter strike oyununu herkes, quake 3 oyununu sadece yeteneği olanlar oynar.
Oyunu birlikte oynamak isteyenler bana ulaşabilirler.


MediaFire İndirme Linki
896 MB

MEGA.NZ İndirme Linki
896 MB


YouTube Oyun Videosu

Yorumlar