ETS2 - Erkin Azcan Mod Paketleri v1.39


Euro Truck Simulator 2 v1.39 oyunu olanlar için hazırladığım mod paketlerini sizlerle paylaşıyorum.
İndirdikten sonra yapmanız gereken tek şey otomatik kurulumu yapmak ve ardından oyuna girmek.
Mod ve Profile klasörlerinizin yedeğini kurulumdan önce alabilirsiniz.
Baştan söyleyeyim kurulumdan sonra oyunda oluşan yeni profillerle oyun oynamanız modların birbiri ile çakışmamasını sağlayıp hatasız bir oyun keyfi yaşatacaktır size. Kendi profilinizde modları birbiriyle çakıştırmadan ayarlayabilirseniz oyununuza kendi profilinizle de devam edebilirsiniz.

Twitch kanalımı takip etmeyi unutmayın! twitch.tv/erkinazcan


1. ETS2 - Erkin Azcan Görsellik Paketi 1.39

Bu paket ile oyuna yüzlerce araba skini, birbirinden farklı tırlar, otobüsler, klasik ve spor arabalar gibi yüzlerce farklı araç, Türk Hâl Arabası dorsesi, iç mekan led aydınlatmalar, aksesuarlar, trafiği daha yoğun yapan mod ve oyunun görsellerini daha kaliteli hale getiren modlar yüklenecektir. Aşağıdaki diğer harita modlarının hepsinde bu modlar kullanılacağından mutlaka indirin.

Boka tıklayarak paketi indirebilirsiniz.

3.65 GB

2. ETS2 - Erkin Azcan ProMods Haritaları 1.39

Oyun alanı ve detayları gelişiyor, ayrıca Orta Doğu haritası ve şehirleri de geliyor. Normal oynamayı seviyorsanız bu mod paketini mutlaka kurun ve bunda oynayın.

ProMods Europe v2.51, Middle-East Add-on, Trailer And Company Pack ve Cabin Accessories Pack otomatik olarak kurulacaktır. Oyuna girdiğinizde ProMods Haritası profili ile sorunsuzca oynayabilirsiniz.
Boka tıklayarak paketi indirebilirsiniz.

     
3.35 GB


3. ETS2 - Erkin Azcan Zorlu Yol Haritaları 1.39

Rotas Josimar avrupa haritasında bizi zorlu nakliyatlara çıkartıyor. Paketi kurduktan sonra oyuna girdiğinizde Rutas JOSIMAR 1.37 profili ile sıkıntsız bir şekilde oyuna girip zorlu haritaları oynayabilirsiniz.

Boka tıklayarak paketi indirebilirsiniz.

     
3.31 GB


4. ETS2 - Erkin Azcan Türkiye Paketi 1.39

ProMods ile çalışmadığından ben Türkiye'de oynamak istiyorum kardeşim diyenler için ayrıca paketledim. Modu indirip kurduktan sonra oyuna girdiğinizde Türkiye Haritası profili ile sorunsuz bir şekilde Türkiye yollarında sürebilirsiniz.

Boka tıklayarak paketi indirebilirsiniz.

     
3.53 GB

5. ETS2 - Extreme Road Fever 1.39

Gerçekten zorlu yollar istiyorsanız Extreme Road Fever v3.0 haritasının otomatik kurulup Extreme Road Fever profili ile zorlu yolların tadına varabilirsiniz.

Boka tıklayarak paketi indirebilirsiniz.

     
785 MB

Yorumlar

Yorum Gönderme