Minecraft 1.16.4 OptiFine + Sildurs Vibrands Shader Pack


Evet arkadaşlar yakın zamanda açmayı planladığım minecraft sunucusuna bu paket ile başka hiçbir şey yüklemeden girebilirsiniz.
420 MB büyüklüğündeki dosyayı indirip kurulumu yaptığınızda tüm her şey otomatik olarak ayarlanacak ve masaüstünüze Minecraft adında çalıştırma simgeniz eklenecek.


Masaüstündeki simgeye tıkladığınızda TLauncher penceresi açılacak ve sol alt köşede OYUNBOKU yazan yeri silip istediğiniz oyuncu ismini girdikten sonra Enter the game yaparak sorunsuz bir şekilde oyuna girebilirsiniz.


Oyun grafikleri benimde kullandığım OptiFine HD ve Sildurs Vibrans Shaderla birlikte çalışacağından sistemi biraz daha zorlayacaktır fakat çok daha gerçekçi ve güzel bir görüntü alacaksınız.


Eğer oyun grafiklerden dolayı kasıyorsa ayarlardan düşürmeyi deneyin. Grafikleri düşürdüğünüz halde bir kasma söz konusuysa masaüstündeki Minecraft simgesine tıklayıpta ekranınıza gelen TLauncher penceresinde Release 1.16.4-OptiFine_HD_U_G5 yazan yeri Latest release 1.16.4 olarak seçip oyuna normal ayarlarda girebilirsiniz.

420 MB

YouTube Video
Oyunların orijinal sürümlerini satın alın.

Yorumlar

Yorum Gönderme